1. Yaşam tempom oldukça yoğun menüleriniz kolay hazırlanabilir şekilde mi ?

Evet oldukça pratik. Listeleriniz size haftalık verildiği için akşamdan hazırlayabilir veya dışarda da rahatça bulabileceğiniz içerikleri de mevcut olup tarifler oldukça kolaydır. Beslenme malzemelerine de kolayca ulaşabileceğiniz zenginliktedir.

2. Spor yapmak zorunda mıyım ?

Zorundalık olarak düşüyorsanız hayır. Bedeninizi şifalandırmak ve kendiniz için bir aktivite yapmak istiyorsanız evet , üstelik üzerine yağ yakımı hızlanacak , metabolizmanız hızlanacak , kan oksijen düzeyiniz değişecek ve mutlu olacaksınız.

3. Bu progamı ne kadar süre uygulayabilirim ?

Her hafta menülerimiz değişmektedir. Hedefimize ulaşana kadar uygulayabilirsiniz. Menülerimiz üzerinden değişim ve dönüşüm için her saat haberleşebiliyoruz.

4. Programınıza kimler katılabilir ?

Kronik hastalığı ve özel sağlık problemi olmayan 18 yaşından büyük ve sağlıklı  bireyler katılabilir. Kronik hastalığı, özel bir sağlık problemi olan veya ilaç kullanan kişiler ancak hekim onayı ile programa katılabilir. Bu program hamileler veya emzirenler için uygun değildir.

5. İçerikleri sosyal medya platformlarında paylaşabilir miyim ?

İçerikler sizlere özel hazırlandığı için , yasal olarak tüm hakları sakladır , paylaşım yapılmaması gerekmektedir. Şifa yolculuğumuzda ALMA – VERME dengesi adına bu süreç oldukça önemlidir.

Benimle İletişime Geç

Çok seyyah, çok anne, çok geveze, çok kokoş, biraz moda bloggerı, hayata dair her şeyi paylaşan birisi. Tüm bunları benim gözümden görmek istiyorsan mutlaka takip etmelisin :) E-Posta: yaseminlevolumetrixbeslenme@gmail.com Instagram: @yaseminozenipek Youtube: Yasemin Özen İpek