Neler Yapıyorum?

Bireysel Volumetrix Beslenme Danışmanlığı (Online)

Birlikte , hayat düzenine özel olarak hazırlanmış , ihtiyacınız ve hedeflerinize yönelik Antioksidan Volumetrix Beslenme planı oluşturarak başlayacağız.

Bu programda motivasyon , stres yönetimi , yaşam biçimi haline dönüştürmek için whatsapp üzerinden takibini yapıyoruz ve seni sen istemeden yalnız bırakmıyoruz.

Menüler ana özel ve haftalık oluşturuluyor. Böylece haftalık alışverişini tamamlıyorsun ve her gün ertesi gün ne yiyeceğim kaygını da ortadan kaldırıyoruz. Çünkü stres bizim dostumuz değil 😊

Programı uygularken 10.00-20.30 aklına takılan ne var ise bana online olarak sorabileceksiniz.

Tüm program online işler ve haftalıktır. Programdan ayrıldıktan sonra yaşamınıza devam ederken , aklınıza takılan her soru için mesai saatleri içinde de yazmaya devam edebileceksiniz.

Başlamak için mail atmanız ve katılacağınız programı iletmeniz yeterlidir.

Alkali-Antioksidan Detox Volumetrix Beslenme Danışmanlığı (Online)

Detox yaparak yağlara veda etmek , kilo kaybı ve toksinlerden arınmak isteyen kişileri aynı whatapp grubunda birleştirerek grubun tümüne aynı programı uyguluyoruz .
Grup üyeleri birbirlerini motive ederken , online iletişimimiz mesai saatleri içerisinde devam ediyor.
Program 1 hafta sürüyor ve sıvı ağırlıklı beslenme ile tamamlanıyor. Programa devam etmek isteyen kişileri Detox programında Volumetrix Sağlıklı Beslenme programına alıyoruz.

Programdan ayrıldıktan sonra yaşamınıza devam ederken , aklınıza takılan her soru için mesai saatleri içinde de yazmaya devam edebileceksiniz.

Başlamak için mail atmanız ve katılacağınız programı iletmeniz yeterlidir.

Aralıklı Oruç İle Volumetrix Beslenme Brogramı (Online)

Kilolarına veda etmek isteyen , şifalanma yolculuğunda grup arkadaşları ile olarak haftalık kolay hazırlanabilir antioksidan listelerde whatsapp grup beslenme programına katılmak isteyenler içindir.

Program 1 hafta sürüyor ve devam etmek isteyen kişilerin menüleri her hafta değişecek şekilde planlanmaktadır.

Programda günlük 8 saat tokluk 16 saat açlık şeklinde ilerleyeceğiz. 2 ana / 2 ara öğün beslenerek , yağları yakmak , metabolizmayı hızlandırmak ilk hedefimiz.

Gruplarımız Cumartesi günleri kurulmakta olup , Volumetrix Beslenme menüleri Cumartesi günü danışanlar ile paylaşılarak Pazartesi günü bedenlerinin büyük değişimini birlikte başlatıyoruz.

Motivasyon , olumlamalar , stres yönetimi , beden şifa yönetimi mesai saatleri içerisinde devam ediyor ve kendinizi yalnız hissetmeyerek nefis sürecinizi tamamlıyorsunuz. Siz isterseniz DÖNÜŞÜMÜNÜZ MUHTEŞEM OLACAK…

BEN SİZ İSTEDİĞİNİZ SÜRECE YANINIZDAYIM .

Program1 haftadır. Size uygun olan hedefinize ulaşana kadar programa devam edebilecek ve her hafta farklı menü ile sürece devam edebilecekiniz. Programdan ayrıldıktan sonra yaşamınıza devam ederken , aklınıza takılan her soru için mesai saatleri içinde yazabileceksiniz.

Başlamak için mail atmanız ve katılacağınız programı iletmeniz yeterlidir.

Vegan – Vejeteryan Volumetrix Beslenme Programı

Bu programda antioksidan ve alkali beslenerek , bedeninizdeki toksinlerden uzaklaşıyor , ödeminizi atıyor ve başka bedenlerin yüklerinden arınarak hafifliğin tadını çıkarıyoruz. Özellikle cilt problemi , mide rahatsızlıkları , sırt ağrıları , yorgun beden , uykusuzluk ve sindirim sisteminizin yaşadığı mucizelere şahit olacaksınız.

Program bireyseldir , sizinle konuşularak planlanmaktadır. Beslenme saatleriniz ve düzeniniz üzerinden kolaylaştırıcı ve kolay , pratik tariflerle sürecinizi hazırlayacağım.

1 hafta sonunda devam etmek isterseniz aynı şekilde yeni haftamızı planlayacağız ve whatsapp üzerinden iletişimimiz sürecektirtir.

Başlamak için mail atmanız ve katılacağınız programı iletmeniz yeterlidir.

Ruhunuz hafiflerken , ödemlerinizden kurtulacak , toksinlerinize veda edeceksiniz ve Volumetrix Beslenme ile YOYO etkisine yakalanmadan ömrünüzün sonuna kadar hafif yaşayacaksınız. Ben size formülu anlatıp uygulatacağım , sonrası sizde... Bedeninizin ritmi oluştuktan sonra size ait olmayan besinleri fark edip kendinizde dur diyecek ve hafifliğin tadını ömür boyu yaşayacaksınız.

0+

Danışman

0+

Çalışma Metodu

0%

Başarı Oranı

0+

İdeal Gün

Benimle İletişime Geç

Çok seyyah, çok anne, çok geveze, çok kokoş, biraz moda bloggerı, hayata dair her şeyi paylaşan birisi. Tüm bunları benim gözümden görmek istiyorsan mutlaka takip etmelisin :) E-Posta: yaseminlevolumetrixbeslenme@gmail.com Instagram: @yaseminozenipek Youtube: Yasemin Özen İpek