Altın Süt

Akciğer, meme, deri ve kolon kanserlerini engelleyen , hızını kesen kurkumin ihtiva eden enfes süt . kurkumin emilimi için zerdeçal ile karabiberi birlikte tüketin. Karabiberle beraber emilimi 2000 kart artar.

Asya ülkelerinde yemeklerden sonra sindirim için içilen bu sütte mide rahatsızlıkları düşmanı , kanserin korkulu rüyası maddeler vardır.

Yemekleri yiyim , karnım şişmesin , hücrelerim yenilensin diyorsanız bu sütü hayatınızdan çıkaramayacaksınız.

Bunun için hazır bulunan karışımlar oldugu gibi , kendinizde hazırlayabilirsiniz.
Kendiniz yapmak isterseniz ;

Bir fincan birkisel süt
1 çay kaşığı toz zerdeçal
1 çay k. toz zencefil ( ilk günler 1/2 yapabilirsiniz tadına alışında 1 ç.k yapın)
1/4 çay kaşığı karabiber
1 ç.k tarçın

Türk kahvesi yapar gibi yapıp afiyetle tüketiniz.Gunde 1 fincan …Sevgiler

Not 🙁 sayfamdaki tüm tarifler tanı konulmuş hastalığı olmayan bireyler içindir. Tanı konulmuş hastalığınız , kullandığınız ilaçlar varsa hekiminize danışmadan , tahlillerinizi yaptırmadan kimsenin tarifini yapmayın , ilacını kullanmayın.Tanı konulmuş hastalığınız var ve ilaçlarınız ile beslenmenizin hastalığınızın ilgisi yok ise için tabiiii ohhh şifa olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments
  • Ben sana canım diyorum çünkü can oldun bana yıllardır zayıflamak için hırpaladım durdum kendimi bütün samimiyetim ve içtenligimle söylüyorum Yasemin Hanım can yoldaş iyiki iyikiiiii yüce mevlam sizi karşıma çıkardıı 93le başladıgım bu yolculukta diyetisyenler eşliginde yıllarca aldıgım sonuç hep 88te kalıyordu gerisi hiç gelmedi dedimya mevlam sizi çıkardı karşıma bir süre takipte kaldım ve inandım bukez olucak dedim ve tşkr ederim ki 3haftada 81.5i gödüm incelmemde süper oldu daha yolun başındayım istedigim hedefime sizinle kavuşmama az kaldı gönlü güzel kendi güzen canda can olan yaseminim çokkk tşkr ederim ❤️ sana iyiki tanıdım seni

Benimle İletişime Geç

Çok seyyah, çok anne, çok geveze, çok kokoş, biraz moda bloggerı, hayata dair her şeyi paylaşan birisi. Tüm bunları benim gözümden görmek istiyorsan mutlaka takip etmelisin :) E-Posta: yaseminlevolumetrixbeslenme@gmail.com Instagram: @yaseminozenipek Youtube: Yasemin Özen İpek